KGB Soccerjam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KGB Soccerjam Forum
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Dnevnik kanterasa

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Sky




Posts : 20
Join date : 2009-03-19

Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitimeSun Apr 26, 2009 5:01 pm

Dnevnik 1 Kanterasa

Budim se. Nova runda. Freezetime 10 minuta, ustajem. Slapujem se par puta sa 0dmg da dodjem sebi. Sipam koji milimetar vode u kadu kad uskocim da mi ne skine helt. Nema tople vode. Kažu TT razneli toplovod. Jebem ti server. Voda hladna kao mocvara na aztecu. Sednem za racunar, odigram par rundi. Kucam thetime, kad vec vreme za poboljšanje skilla - školu. Pogledam roundtime, imam 20min da stignem. Nekako udem na školski server (imam slot), mapa skill_matematika, kažem "profesorice izvinjavam se"...GAG...You talk too much...GRRRR. Napišem par reci na admin say i dobijem kick. Odem kod head admina, on mi kaže šta se svadaš sa adminima. Nabijem ih sve na q***. Odem u buyzone, kupim awp, full equip, udem na školski server i pobijem ih sve. Ne, nije tako bilo. Druga mapa geo_grafija. Pokazivali nam neke nove mape, kazu cs_karpats i de_balkans. Mape glupe, bez balansa, old school. Krenem nešto da pricam na mic, opet me GAG. Ovaj put ne kucam reconnect vec cekam da istekne. Zvoni za kraj mape. Na hodniku me sretne moj razredni head admin, kaže nisi bio dovoljno na cs_school ostaceš bez slota. Dobro, bicu cešce na serveru, opušteno. Na razglasu cujem "nema više mapa danas, neko plantao c4 na server". Super. Mogu nazad na 127.0.0.1:27005. Udem u bus, kad q***, kontrola, kickuju me iz busa i uzmu 900$. Bolje da sam walkao do kuce.
Konacno stignem kuci nakon 3 minute rusha na drugi kraj mape. Bacam smoke u hodnik i bežim do sobe, da me admin ne pita šta je bilo u školi. q***, ima 16-bita. šta je bilo u školi...ništa, gagovali me par puta. Ok kaže. Moraš biti pr0 na kraju godine, rece. Dobro, bicu pr0, ne sekiraj se.
Sednem za comp odigram još par rundi. Cuje se dobro poznati adminov glas "opet sediš za racunarom". Kucam volume 0. Hehehehe i win. q***...Slap 1 dmg. Nemoj admine, ustacu. Slap 1dmg. Ustanem od compa i legnem u krevet. Kucam exit. Kraj.
Back to top Go down
M4A1 # Gun

M4A1 # Gun


Posts : 47
Join date : 2009-01-25
Age : 29

Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Re: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitimeMon Apr 27, 2009 2:45 pm

znaci ovo je najbolji "sastav" koji sam do sad procitao, ti si genije, kako si napisao....a jel si sam napisao ili skinuo sa neta? Znaci ovo je EXTRA, svaka ti cast!!!!!! Very Happy:D:D:D:D
Back to top Go down
Sky




Posts : 20
Join date : 2009-03-19

Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Re: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitimeTue Apr 28, 2009 9:14 pm

nisam toliki zavisnik da pisem sastave za cs...
Back to top Go down
M4A1 # Gun

M4A1 # Gun


Posts : 47
Join date : 2009-01-25
Age : 29

Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Re: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitimeTue Apr 28, 2009 10:00 pm

ma extra je, samo, jel si ti napisao seqla?
Back to top Go down
Sky




Posts : 20
Join date : 2009-03-19

Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Re: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitimeWed Apr 29, 2009 8:29 am

lol
Back to top Go down
seqla_ljubens




Posts : 14
Join date : 2009-04-11

Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Re: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitimeFri May 01, 2009 8:48 am

gde je napisao seqla...gde sam ja Very Happy lol! postao sam poznat Very Happy
Back to top Go down
M4A1 # Gun

M4A1 # Gun


Posts : 47
Join date : 2009-01-25
Age : 29

Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Re: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitimeFri May 01, 2009 11:14 am

lol
Back to top Go down
Marijo

Marijo


Posts : 89
Join date : 2009-01-21

Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Re: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitimeSat May 02, 2009 11:57 am

Uzivo "NEWS"

seqla_ljubens postao popularan covjek u svijetu jer je napisao dnevnik kanterasa Very Happy
Back to top Go down
http://kgb-soccerjam.freehostia.com/php-fusion/
M4A1 # Gun

M4A1 # Gun


Posts : 47
Join date : 2009-01-25
Age : 29

Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Re: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitimeSat May 02, 2009 11:57 am

Marijo wrote:
Uzivo "NEWS"

seqla_ljubens postao popularan covjek u svijetu jer je napisao dnevnik kanterasa Very Happy
xexexe
Back to top Go down
Marijo

Marijo


Posts : 89
Join date : 2009-01-21

Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Re: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitimeSat May 02, 2009 12:02 pm

uff,kad ti prije dode?
Back to top Go down
http://kgb-soccerjam.freehostia.com/php-fusion/
Sponsored content





Dnevnik kanterasa Empty
PostSubject: Re: Dnevnik kanterasa   Dnevnik kanterasa I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Dnevnik kanterasa
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KGB Soccerjam :: Ostalo :: Humor-
Jump to: