KGB Soccerjam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KGB Soccerjam Forum
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 KGB model lopte

Go down 
+8
mannquiN
BikE
dzonipepi
Cyber Arena -*HN*-
pilauda
*SaO_LiN*
sQ.
$m@r7
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Marijo

Marijo


Posts : 89
Join date : 2009-01-21

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeSat Feb 07, 2009 2:39 pm

Mogu probat na svoj server staviti to,ali vidit cu.Ako nadem onda je ok Very Happy







Very Happy Very Happy Very Happy RAJA MOJA RAJA
Back to top Go down
http://kgb-soccerjam.freehostia.com/php-fusion/
Marijo

Marijo


Posts : 89
Join date : 2009-01-21

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 11:26 pm

Ovo vidite!


KGB model lopte - Page 2 2372


(ako nevidite sliku,onda posjetite taj link)
Back to top Go down
http://kgb-soccerjam.freehostia.com/php-fusion/
Cyber Arena -*HN*-

Cyber Arena -*HN*-


Posts : 64
Join date : 2009-01-21
Age : 28

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeFri Feb 13, 2009 2:07 am

Marijo wrote:
Ovo vidite!


KGB model lopte - Page 2 2372


(ako nevidite sliku,onda posjetite taj link)
lol CS Source
Back to top Go down
Marijo

Marijo


Posts : 89
Join date : 2009-01-21

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeSat Feb 14, 2009 12:02 am

jbg,nisam ni vidio da je css
Back to top Go down
http://kgb-soccerjam.freehostia.com/php-fusion/
M4A1 # Gun

M4A1 # Gun


Posts : 47
Join date : 2009-01-25
Age : 29

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: M4A1 Carabine   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeTue Feb 17, 2009 11:49 pm

Ja sam skinuo loptu, ali ne znam, kada udjem na New server i stavim 0 botova, udjem na moj server i nemam ni turbo, ni loptu, ni cuvare iznad gola, nego samo pistolj. Da li neko moze da mi pomogne? Mad
Back to top Go down
Cyber Arena -*HN*-

Cyber Arena -*HN*-


Posts : 64
Join date : 2009-01-21
Age : 28

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeWed Feb 18, 2009 12:43 am

M4A1 Carabine wrote:
Ja sam skinuo loptu, ali ne znam, kada udjem na New server i stavim 0 botova, udjem na moj server i nemam ni turbo, ni loptu, ni cuvare iznad gola, nego samo pistolj. Da li neko moze da mi pomogne? Mad
AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH
Back to top Go down
pilauda
Admin
pilauda


Posts : 64
Join date : 2009-01-18
Location : Blok 64

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeWed Feb 18, 2009 1:36 pm

Sta se smejes umesto da pomognes coveku. Model lopte koju skines odavde (ball.mdl) stavi u folder cstrike>models>kickball i prekopiraj preko postojece fajle, a sto se tice kreiranja svog servera valjda ce se neko javiti da ti pomogne.
Back to top Go down
http://www.kgb-soccerjam.darkbb.com
sQ.
Admin
sQ.


Posts : 68
Join date : 2009-01-17

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeWed Feb 18, 2009 1:52 pm

Sto se tice pravljenja svoga servera to nije bas najlakse da ti se objasni ovako ovde na forumu...
Inace trebas da skines amxmod x , zatim da skines soccerjam plugin , ubacis to promrckas sve....
Treba neko da ima vremena da ti objasni oko toga , zato bolje igraj na kgb-u x)
Back to top Go down
Cyber Arena -*HN*-

Cyber Arena -*HN*-


Posts : 64
Join date : 2009-01-21
Age : 28

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeWed Feb 18, 2009 2:27 pm

pilauda wrote:
Sta se smejes umesto da pomognes coveku. Model lopte koju skines odavde (ball.mdl) stavi u folder cstrike>models>kickball i prekopiraj preko postojece fajle, a sto se tice kreiranja svog servera valjda ce se neko javiti da ti pomogne.
brate bilo je jache od mene Very Happy on misli ako kreira mapu sj mapu da tje imati swe ono Very Happy xD
Back to top Go down
M4A1 # Gun

M4A1 # Gun


Posts : 47
Join date : 2009-01-25
Age : 29

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 6:33 pm

Ja sam skinuo ball.mdl i ubacio u kickball, ali sve je isto. Skinuo sam neke modove za sj ali opet nece. Ako neko moze da mi pomogne, bilo bi lepo. Moj MSN je: golub0603@hotmail.com
Back to top Go down
Marijo

Marijo


Posts : 89
Join date : 2009-01-21

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 13, 2009 8:52 pm

Za sve informacije o pravljenju serveri,obrati se meni Very Happy

Ja imam svoj server,samo sto sad nemam cs (ako vidite koji je danas dan/datum) pa ga ja nemam,ali cim instaliram cs,mozda cu instalirat digital zone v 35,koji je smart stavio.Ali jos uvijek znam kako se pravi,ako ti treba jos pomoci,evo posjeti ovaj forum koji sam napravio.Forum se zove xD: Serveri - Forum
Back to top Go down
http://kgb-soccerjam.freehostia.com/php-fusion/
M4A1 # Gun

M4A1 # Gun


Posts : 47
Join date : 2009-01-25
Age : 29

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeSat Mar 28, 2009 10:00 pm

da, ja instaliram AMX X mod i sve kako treba, ali nece, a jednom me je drug pronasao u CS 1.6 na Find Servers, pa na Internet, i pisalo mu je M4A1 Carabine, ili kako se vec zvao moj server, ali nije usao, valjda je morao da ide.
Back to top Go down
Marijo

Marijo


Posts : 89
Join date : 2009-01-21

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeSun Mar 29, 2009 2:13 pm

moj se server zajebo,nemogu nikako forward portove niti ga ne nade u Master Server List kao sto je prije moglo :S

lol!
Back to top Go down
http://kgb-soccerjam.freehostia.com/php-fusion/
Marijo

Marijo


Posts : 89
Join date : 2009-01-21

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeTue May 12, 2009 12:17 pm

pilauda wrote:
Pa pazi sto se mene tice moze a i ne mora, ne znam koliki je to posao uraditi, ako je fazon copy paste onda nije problem da kazem iggiju da ubaci, ali ako je neko cimanje prepravljanje ne znam ni ja cega (posto se ne razumem u to) onda cemo bataliti, jel nema vremena za te zezancije.

evo i obicne lopte ako nego oce da vrati a greskom nije sacuvao Smile ball.mdl
Copy/paste tu nemoze,treba se skriptirat nov plugin.Ja sam bio poceo da skirptiram nov soccerjam plugin,pa da ubacim eto.Dat cemo iggiu plugin i ev,lopta ce radit svima!

I da ne ponavljam post od M4A1 Carabine sto je ubacio model lopte evo ti pogledaj(OVO ZA M4A1 Carabine pisem)


OVO JE ZA m4a1 carabine jer necu da pisem 2 posta zaredom
Back to top Go down
http://kgb-soccerjam.freehostia.com/php-fusion/
M4A1 # Gun

M4A1 # Gun


Posts : 47
Join date : 2009-01-25
Age : 29

KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitimeTue May 12, 2009 5:34 pm

ok,tnx
Back to top Go down
Sponsored content





KGB model lopte - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KGB model lopte   KGB model lopte - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
KGB model lopte
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KGB Soccerjam :: KGB Soccerjam Server :: Primedbe/Predlozi-
Jump to: