KGB Soccerjam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KGB Soccerjam Forum
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 dB clan sJ & CS

Go down 
+5
dzonipepi
HEadSHot
sQ.
pilauda
*SaO_LiN*
9 posters
AuthorMessage
*SaO_LiN*
Admin



Posts : 15
Join date : 2009-01-23

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeFri Jan 23, 2009 2:44 am

pilauda wrote:
sklepacemo mi neki klan za pucanje matori Smile
e recite da imamo dB i za soccerjam i za cs Smile

E ako pravimo klan za pucanje aj da pravimo za source mnogo jace pucanje tamo
Back to top Go down
pilauda
Admin
pilauda


Posts : 64
Join date : 2009-01-18
Location : Blok 64

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeFri Jan 23, 2009 3:10 am

Pa ne znam kolko je CSS igriv i koliko postoji CSS non steam servera, i graficki koliko je zahtevan takodje, mada nije los predlog
Back to top Go down
http://www.kgb-soccerjam.darkbb.com
sQ.
Admin
sQ.


Posts : 68
Join date : 2009-01-17

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeFri Jan 23, 2009 9:36 am

Ja igram source imam i servere i odlican je nego pustite sada to vazan je soccer Very Happy
p.s. evo it pil


System Requirements:

Minimum: 1.2 GHz Processor, 256MB RAM, DirectX 7 level graphics card, Windows 2000/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection

Recommended: 2.4 GHz Processor, 512MB RAM, DirectX 9 level graphics card, Windows 2000/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection
Back to top Go down
HEadSHot
Admin
HEadSHot


Posts : 74
Join date : 2009-01-19
Age : 28

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeFri Jan 23, 2009 2:52 pm

zasto ovo ne odradite na msnu nego postavljate u off sekciji ?Smile
Back to top Go down
dzonipepi

dzonipepi


Posts : 56
Join date : 2009-01-18
Age : 29
Location : Desert in Kazahstan :P

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeFri Jan 23, 2009 3:00 pm

Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect
Back to top Go down
BikE




Posts : 44
Join date : 2009-01-20

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeFri Jan 23, 2009 7:54 pm

Nije losa ideja...
Back to top Go down
mannquiN

mannquiN


Posts : 14
Join date : 2009-01-18
Location : Somewhere in darkness...

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 10:35 pm

Na mene ne rachnajte ako mislite na CSS...meni CSS secka kao lud...ne mogu ni da udjem u njega...znachi dok ne kupim nov komp nishta od toga...inache ajmo ovako klan za pucanje...cs 1.6 msm..
Back to top Go down
pilauda
Admin
pilauda


Posts : 64
Join date : 2009-01-18
Location : Blok 64

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 1:03 am

mannquiN wrote:
Na mene ne rachnajte ako mislite na CSS...meni CSS secka kao lud...ne mogu ni da udjem u njega...znachi dok ne kupim nov komp nishta od toga...inache ajmo ovako klan za pucanje...cs 1.6 msm..

O tome ti pricam, i meni takodje Sad
Back to top Go down
http://www.kgb-soccerjam.darkbb.com
dzonipepi

dzonipepi


Posts : 56
Join date : 2009-01-18
Age : 29
Location : Desert in Kazahstan :P

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 5:19 pm

Klan za Pucanje xD ima za Hns (Hide n Seek) SiP i HiP (hiders/seekers in Pijamas) a za pucu spojimo FiP i dB
Ionako nismo rivali ili neshto.....smrtni neprijatelji xD xD xD xD . Spojimo i dobijemo diP xD (deep) ili neki novi nick
Stavimo novi Topic 'Ime klana za pucu' pravila samo imena po vashem mishljenju xD No nije meni dobro xD king king king king king king king king king king king king king king king king king king
Back to top Go down
cetonxftw

cetonxftw


Posts : 50
Join date : 2009-01-21

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 9:31 pm

otju i ja Embarassed
Back to top Go down
mannquiN

mannquiN


Posts : 14
Join date : 2009-01-18
Location : Somewhere in darkness...

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeTue Jan 27, 2009 5:28 pm

Realno ja sabijam cs (pucanje study ) XD
Back to top Go down
Marijo

Marijo


Posts : 89
Join date : 2009-01-21

dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitimeSun Mar 15, 2009 9:30 pm

Za CSS,neigram ga puno,niti igram na serverima,jedino ako ima HLDS i tamo xD.Klan za pucanje,nismo ni smislili ime,ja preporucujem da stavite FiP i dB tag kad igrate cs dok ne smislimo ime klana!
Back to top Go down
http://kgb-soccerjam.freehostia.com/php-fusion/
Sponsored content





dB clan sJ & CS Empty
PostSubject: Re: dB clan sJ & CS   dB clan sJ & CS I_icon_minitime

Back to top Go down
 
dB clan sJ & CS
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KGB Soccerjam :: Ostalo :: OFF sekcija-
Jump to: